![](https://aimodotes.org/wp-content/uploads/2023/09/Για-αιμοδοσία-facebook-afisa-674x1024.png)
📍 Δημαρχείο Κομοτηνής
📅 Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023
🕑 10:00 – 14:00
❤️ Στο πλαίσιο του ευρωπαϊκού προγράμματος «Μοιράζοντας Αγάπη, Μία Σταγόνα τη φορά: Ενθαρρύνοντας τους νέους για την εθελοντική αιμοδοσία» οι e-Αιμοδότες, η Νοσοκομειακή Υπηρεσία Αιμοδοσίας Γενικού Νοσοκομείου Κομοτηνής, το Europe Direct ΑΜΘ, το Ευρωπαϊκό Σώμα Αλληλεγγύης, το Ίδρυμα Νεολαίας και Δια Βίου Μάθησης, ο Δήμος Κομοτηνής, το exagono Κέντρο Νεολαίας και Εθελοντισμού Δήμου Κομοτηνής και το Δημοτικό Συμβούλιο Κομοτηνής (ΔΗΣΥΝ) διοργανώνουν Εθελοντική αιμοδοσία και εκστρατεία ενημέρωσης.
🖼️ Γραφιστική επιμέλεια: Austin Official